Embed

Acun Beyaz'ı Tanem'le ters köşeye yatırdı

Beyaz Show, bu hafta anlamlı bir etkinliğe imza attı. Beyaz ile birlikte Mehmet Ali Birand, Ebru Gündeş, Saba Tümer, Rıdvan Dilmen, Acun Ilıcalı, Melis Birkan, Cem Davran ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi birçok ünlü isim, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na (TEGV) destek için bir araya geldi.

Programa katılan Acun Ilıcalı ise, Beyaz'ın sevgilisi Tanem ile telefon bağlantısı yaparak, ünlü şovmeni şaşırttı.

Beyaz, kampanya kapsamında gönderilen SMS'lerin 60 bini bulması halinde Rıdvan Dilmen, Acun Ilıcalı ve Saba Tümer'den özel bir şey yapmalarını istedi. Bir süre sonra SMS sayısının 60 bini geçmesi üzerine Beyaz, "En azından üçünüzden ortak bir şarkı istiyorum" dedi.

Bunun üzerine Acun, "Sen sürpriz ve şaşırmak istemedin mi?" diye sordu. Beyaz'ın "Evet" demesi üzerine Acun, "Ben burada 'Yetenek Sizsiniz'i temsil ediyorum ve tek başıma olmak istemiyorum. Bu yüzden programa Tanem ile destek vermek istiyorum" diyerek telefonla Tanem'i aradı.

Beyaz'la aşk yaşayan Tanem'in telefonla canlı yayına bağlanması üzerine büyük şaşkınlık geçiren Beyaz, verdiği tepkilerle izleyenleri kahkahaya boğdu.

Telefonu "seni seviyoruz" diye kapatan Acun, "Yani biz de seni seviyoruz" derken Beyaz ne yapacağını bilemeyerek konuyu değiştirmeye çalıştı.
 

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !